طراحی سایت و اصول سئو مطرح شده در سال 2020

طراحی سایت و اصول سئو مطرح شده در سال 2020

پنجشنبه 6 شهريور 1399
16:34
فرزانه

طراحی سایت و اصول سئو مطرح شده در سال 2020 هزینه طراحی سایت اکنون که وارد سال 2020 شده ایم، باید درباره روش‌های جدید طراحی سایت رستوران آگاهی داشته باشید. نه تنها روش‌های طراحی سایت، بلکه روش‌های جدید سئو نیز محبوب می شوند. احتمالاً به تعداد کمی از سایت ها می توانید فکر کنید که در زمینه رابط کاربری، کاربرپسند بوده و چیدمان جذاب آن توجهتان را جلب کرده باشد.

همین مسئله در مورد وب سایت‌های با تجربه کاربری نامناسب هم وجود دارد - آنها به شما می چسبند و حتی ممکن است شما را با احساسی منفی نسبت به برندتان رها کنند.
اجازه دهید روش‌های طراحی سایت را که ظاهری جذاب در سال 2020 دارند، بررسی کنیم.
طراحی پورتال سازمانی

طراحی سایت هتل

طراحی سایت املاک
انیمیشن‌های چرخان
واکنشی پویا برای صفحات هدف
پیمایش نامتعارف
طرح های دارای گرادیان
جستجوی صوتی به طور روزافزون رایج می شود.
مدت زمان ماندن در سایت CTR
محتوای با کیفیت

در این بخش قصد داریم تا هریک از آیتم های بالا را برای شما شرح دهیم تا هنگام طراحی سایت خود به آنها توجه کنید:

انیمیشن‌های چرخان

آیا هنگام مشاهده سایت ها با انیمیشن چرخان روبرو شده‌اید؟ مطمئناً با این روش‌ها مواجه شده‌اید. این روش‌ها به این دلیل کاربران را مشتاق می‌کنند، با هر بار که صفحه اصلی خود را رفرش می کنید با یک ویدیوی جدید و خلاقانه مواجه شوید.

در حقیقت، هر بار که کاربران از وب سایت شما بازدید می‌کنند شگفتی های جالبی مانند این باعث می شود تجربه‌ای بی نظیر در وب سایت شما داشته باشند. فراموش نکنید که این روش را در طراحی سایت خود بگنجانید. سئوکار خوب

واکنشی پویا برای صفحات هدف

یکی دیگر از روش‌های طراحی سایت vape در قانون 2020 ، استفاده از صفحات واکنشی پویا است. نگه داشتن کاربران در صفحات سایت ساده و استاتیک غیرممکن است.

افزودن روش طراحی واکنشی از قبیل انیمیشن وب و عناصر تعاملی به یک صفحه هدف، آن را جالب تر کرده و کاربران را به مدت طولانی تری در این صفحه نگه می دارد.

این عناصر تعاملی و متحرک صفحه، طراحی سایت فروشگاهی نمونه‌های بسیار خوبی از روش طراحی UX هستند که در واقع صفحات خسته کننده را پویاتر می‌کنند.

پیمایش نامتعارف

ممکن است متوجه شده باشید که وب سایت‌ها از تکنیک‌های مختلف پیمایش (اسکرول) برای تجربه کاربری منحصر به فرد استفاده می‌کنند. البته تجربه پیمایش عادی، اسکرول عمودی است. امروزه، اسکرول افقی نیز از نظر طراحان سایت ها دور نمانده و می تواند به عنوان یک طرح UX جدید که به روشی خوب تغییر ایجاد می‌کند، توجه کاربر را به خود جلب می کند و در عین حال ساده و کاربردی است.

برخی وب سایت ها برای افزایش تجربه کاربری، از عکاسی با کیفیت بالای محصول، تصاویر زیبا و تایپوگرافی متحرک استفاده می کنند.طراحی سایت شرکتی

در طول سال 2020 ، طراحی سایت‌های بیشتری را با استفاده از اشکال مختلف پیمایش نامتعارف مشاهده می‌کنید.

طرح های دارای گرادیانتبلیغات کلیکی گوگل

هنگامی که در سال 2016 اینستاگرام دوباره به بازار عرضه شد، متوجه آرم جدید گرادیان شده اید؟ در آن زمان این آرم با سبک رایج متفاوت بود، اما تصمیم آنها برای نوسازی گرادیان به طور کلی بر طراحی تأثیر گذاشت.

امروزه هنگام جستجوی ایده‌های جدید طراحی سایت صنعتی ، گرادیان در بین سازندگان محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

دقیقاً مانند طراحی وب سایت جذاب، روش سئو نیز در سال 2020 نیز شاهد چیز جدیدی خواهد بود.

جستجوی صوتی به طور روزافزون رایج می شود.طراحی سایت
سئوی سایت
تبلیغات گوگل

طراحی سایت پزشکی

در سناریوی فعلی بازاریابی دیجیتال، دانستن چگونگی ارتقاء وب سایتتان برای جستجوی صوتی، باعث می شود که ترافیک اصلی را پیش ببرد، اگر جستجوهای محاوره‌ای را در پویش سئو یاد بگیرید و استفاده کنید.

جستجوهای صوتی تأثیر قدرتمندی در سئو شما دارند، مهم است که به جای ارتقای پرس و جوهای جستجو، بهترین سؤالات را از طریق صدا بپرسید.

طبق تحقیقات، بیش از 50٪ از جستجوهای آنلاین صوتی شروع می شوند. به همین دلیل مهم است که SEO و راه حل های بازاریابی را در مورد این روش تغییر دهید.

مدت زمان ماندن در سایت و CTR به اجزای قدرتمندی تبدیل می شود.ثبت دامنه ارزان

هرچه بیشتر و بیشتر مردم با یک اتصال سریع اینترنت احساس خوبی خواهند داشت و به اطلاعات بیشتری با نوک انگشتان 7/24 خود دسترسی دارند، وب سایت و ایمیل CTR و زمان اقامت وب سایت نیز به بخشی مهم از کمپین سئو شما تبدیل می‌شوند.

هر دو این عناصر مهم هستند زیرا نگرش مفیدی را در مورد رضایت بازدیدکنندگان از وب سایت شما ارائه می دهند. همچنین، با دانستن اینکه مشتری احتمالی چه مدت در وب سایت می‌ماند و قبل از کلیک بر روی صفحه، آن را پیمایش می‌کند، به شما می گوید مخاطب هدف شما چقدر به محتوای وب سایتتان علاقه دارد.

محتوای با کیفیت، حاکم بر بازار است

اگر می خواهید موقعیت خوبی در بازار سئو داشته باشید،هاست لینوکس باید در ارتقاء کیفیت محتوای خود واقعاً ثابت قدم باشید. فقط به محتوا که به عنوان مهمترین ابزاردر طراحی سایت شما، سئو را تقویت می‌کند، فکر کنید.

به زبان ساده باید درک کنید که محتوا به حل مشکلات هاست لینوکس ارزان مخاطبانتان کمک می‌کند. کیفیت محتوای کیفی راهی طولانی را طی می‌کند و در سال 2020 نیز شاهد برخی وب سایتهای دوستدار سئو با محتوای غنی برای تجارت خواهیم بود.
در یادداشت پایانی

هم سئو و هم طراحی سایت نقش مهمی در محبوبیت کسب و کار در بین مشتریان ایفا می کنند. در حالی که سئو به وب سایت شما کمک می کند تا رتبه شما را درموتور جستجوی بالا ببرد، طراحی بسیار خوب وب سایت مخاطبان شما را علاقه مند به مرور آن و خرید محصولات می‌کند.سرور لینوکس
ثبت دامنه


[ بازدید : 2 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ناگفته های من است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات