نقش سئو در فرآیند طراحی سایت شما

نقش سئو در فرآیند طراحی سایت شما

پنجشنبه 6 شهريور 1399
16:32
فرزانه


نقش سئو در فرآیند طراحی سایت شما طراحی لوگو
طراحی سایت ارزان

کلمه "SEO" سئو دارای وزن و مفهوم زیادی در طراحی سایت آژانس مسافرتی ها است. ما می‌دانیم که موفقیت یک وب سایت چقدر مهم است و با این وجود، اغلب به یکی از مواردی تبدیل می‌شود که تا پایان یک پروژه طراحی وب برای مقابله با آن باید کار کرد و اثرات آن باقی می‌ماند. یا بدتر اینکه، روی صفحه‌ای اثر می گذارد که به احتمال زیاد قادر به انجام تمام کارهایی نیست که باید انجام شود. SEO باید یک کار تیمی‌ باشد.

و این چیزی است که پست امروز همه چیز در مورد آن را بیان می کند.
همه افرادی که معرفی می کنیم در طراحی سایت کلینیک نقش دارند:

طراحان، رابط‌های زیبا و تعاملی ایجاد می‌کنند.
نويسندگان پیام‌هایی را ایجاد می‌کنند که بازدیدکنندگان را به آن متوجه کرده و به سایت دعوت می‌کنند.
توسعه دهندگان نیز همه این‌ها را با کد همراه می‌کنند
اما یک قطعه از پازل وجود دارد که نمی‌تواند فقط در دست یک نفر باشد و آن سئو است.

اگر در حال طراحی سایت آموزشگاه برای مشتری‌هایتان هستید و در پایان انتظار نتایج چشمگیر دارید (یعنی نرخ تغییر بالا)، سئو باید بخشی از کارهای روزمره شما باشد. شما فقط نمی‌توانید آن را در دست نویسنده یا سئو کننده اختصاصی بگذارید و فرض کنید که این کارتان به اندازه مورد نیاز کافی می‌باشد.

گوگل یک مافوق بر اساس ساختار تقاضا می باشد و اگر ما می‌خواهیم وب سایت‌هایمان به صدر جستجو برسند، باید آن را دریابید. و این بدان معناست که باید از یک رویکرد کاملاً چرخشی برای سئو در طول چرخه فرآیند طراحی طراحی سایت و توسعه وب سایت استفاده کرد.

اگر قبلاً به این موضوع توجه نکرده اید یا می‌خواهید مطمئن شوید طراحی سایت خبری که تمام پایه‌های آنچه را که اکنون انجام می‌دهید، پوشش داده اید، این پست برای شماست. من قصد دارم این موضوع را ببینم که چه موقع و چگونه سئو نیاز به وارد کردن تصویر در گردش کار شما دارد.
سئو به کجای فرآیند طراحی سایت شما وابسته است؟

سئو چیزی است که از مرحله پیش بینی تا اتمام راه اندازی، همیشه باید در مورد آن فکر کنید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید.
سئو در طول مرحله طرح پیشنهادی اولیه در طراحی سایت

وقتی با چشم اندازی مناسب در مورد آنچه به شما کمک می‌کند، صحبت می‌کنید، طراحی سایت شرکتی آنها می‌توانند به خود وب سایت متمرکز شوند. مثلا "من به یک وب سایت نیاز دارم تا بتوانم محصولات خود را بصورت آنلاین بفروشم یا حضور خودم را رشد دهم و مشتری‌های جدیدی بدست آورم."

اما این واقعاً همان چیزی نیست که آنها می‌خواهند. آنچه آنها می‌خواهند یک وب سایت داشته باشند تا به شغل شان کمک کند و در گوگل بازدید کننده پیدا کند، سئوی سایت که چیزی پیچیده تر از آن چیزی است که نیاز دارند تا اینکه فقط چند نسخه و طرح را برایشان جمع آوری کنید.

شما می‌دانید اگر وب سایتی سئوکار خوب برای ارائه خدماتی که مشتری به آن احتیاج دارد، طراحی شده است، باید برای جستجو نیز همانگونه بهینه شود. به همین دلیل، می‌تواند مواردی مانند هزینه، جدول زمانی و جریان فرآیند را تحت تأثیر قرار دهد. هنگام تهیه پیشنهاد، تمام این جزئیات باید در انتهای قرارداد شما مشخص شود.

در واقع به مشتری‌های خود چه می‌گویید؟ اینجاست که همه چیز مشکل می‌شود.

شما باید به سادگی سئو را با چشم انداز خود هنگام قبول درخواست طراحی سایت برای مشتریان خود قابل درک کنید
طراحی سایت
تبلیغات گوگل


انتظارات مناسب را تعیین کنید
آنچه را که قصد دارید از نظر دامنه و هزینه به آنها پیشنهاد دهید، توجیه کنید. تنها مشکل این است که برخی از مشتریان ممکن است اصطلاح "سئو" را بدانند، اما آنها واقعاً نمی‌دانند که این امر چیست.

مکالمه زیر بخشی از صحبت های طراح سایت و مشتری است که می‌تواند به سرعت به مواردی از این دست بپردازد:

طراح سایت: جزئیات طراحی خود را توضیح می‌دهید و ذکر می‌کنید که سئو بخشی از آن است.تبلیغات کلیکی گوگل
مشتری: " من یک لیست از 20 کلمه کلیدی را که می‌خواهم در هر صفحه وجود داشته باشد، تهیه کرده‌ام. "
طراح سایت: "خوب، این کار واقعاً بهینه سازی برای موتورهای جستجو نیست. اگر می‌خواهید وب سایت شما خوب عمل کند، باید به مواردی مانند حافظه پنهان، امنیت و طراحی برای تلفن همراه نیز توجه کنید. "
مشتری: "درباره چی صحبت می‌کنید؟ پول؟ این چیه دیگه؟ من فکر کردم گفتید سئو می‌کنید. من می‌خواهم برای این 20 کلمه کلیدی رتبه بندی داشته باشم."طراحی سایت پزشکی

نتیجه گیری طراحی سایت فروشگاهی

این وظیفه شماست که نتایج مورد نیاز مشتریان را بدست آورید، نه اینکه سعی کنید تکنیک‌های نحوه انجام این کار را برای آنها توضیح دهید.طراحی سایت صنعتی به همین دلیل آنها به شما پول پرداخت می‌کنند که این کار را انجام دهید، بنابراین، چیزی است که من برای شما و بحث‌های اولیه با مشتریان توصیه می‌کنم این است که:

ابتدا به وب سایت خود اجازه دهید که خودش تمام صحبت‌های درباره سئو را انجام دهد.


[ بازدید : 2 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ناگفته های من است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات