ناگفته های من

8 روند طراحی فروشگاه اینترنتی سال 2020 جهت مجذوب کردن مشتریان

پنجشنبه 6 شهريور 1399
16:37
فرزانه

روند طراحی فروشگاه اینترنتی سال 2020 جهت مجذوب کردن مشتریان عادت‌های خرید آنلاین به طور مداوم در حال تحول است، بنابراین جای تعجب نیست که روندهای طراحی فروشگاه اینترنتی نیز در کنار آنها در حال پیشرفت باشد.طراحی سایت کلینیک
طراحی سایت آموزشگاه


طراحی سایت کارخانه

آخرین روند طراحی فروشگاه اینترنتی در سال 2020 تمرکز خود را بر فناوری‌های پیشرفته مانند VR و هوش مصنوعی، همراه با تکنیک‌های بازاریابی خلاق قرار داده است که شخصی سازی در آنها بیشتر و قابلیت استفاده بهتر را در بین دستگاههای مختلف و بی مشاری که مصرف کنندگان مدرن دارند، ارائه می‌دهد.طراحی سایت آژانس مسافرتی

موارد ذکر شده مسائلی از بزرگترین روندهای طراحی فروشگاه اینترنتی سال 2020 است به منظور شناخت برخی از نکات عالی در زمینه طراحی وب، برند تجاری، بسته بندی و تجارت الکترونیک. چه چیزی مشتریان امروز از خرید آنلاین می‌خواهند و چه انتظاری دارند.
8 روند طراحی فروشگاه اینترنتی که در سال 2020 بسیار زیاد خواهند بود

حرکت در تصاویر محصول بازاریابی شبکه های اجتماعی
ترتیب چیدمان شبکه‌ای خارج از عرف
صفحه فرود ترکیبی که همراه با صفحه محصول است
جعبه‌های تحویل که برند روی آنها ثبت شده است
توضیحات مربوط به محصول شخصی و پرسش و پاسخ‌ها
پست‌های موجود در شبکه های اجتماعی که لینک خرید دارند
چت بات‌های هوشمندانه AI
تصاویری تعاملی از محصولات

حرکت در تصاویر محصول

بدون درنگ، روند طراحی فروشگاه اینترنتی در سال 2020، از طراحی‌های پیشرفته تر و حرکت در طراحی، استفاده می‌کند. این بدان معناست که تصاویر استاتیک کمتر و تصاویر متحرک تر و پویاتر هستند. ما در حال مشاهده کلیپ ها، فیلم‌های سینمایی، انیمیشن و میکروپیوندهای (لینک های) بیشتری هستیم.

ما قبلاً شاهد این عناصر حرکتی در طراحی بودیم که در گذشته به ندرت مورد استفاده قرار می‌گرفتند، اما فناوری مدرن باعث شده است که اینها بیش از پیش معمول شوند. سایت‌های فروشگاهی، در صنایع مختلف، بر این موضوع بیش از موضوع جلب اعتماد مشتری توجه دارند.

موضوع حرکت در طراحی فروشگاه اینترنتی مزایای عملی زیادی را ارائه می‌دهد، برای نمایش محصولات با نور واقعی‌تر ایده آل می باشد. طراحی حرکتی در تصاویر محصول به خریداران این حس واقعی تری از خرید می دهد، افزایش در تنوع و کاهش بازگشت فروش با ارائه اطلاعات بیشتر، به خریداران کمک می‌کنند.

ترتیب چیدمان شبکه‌ای خارج از عرف

سالهاست که طرح شبکه مربع بر فروشگاه های اینترنتی حاکم است (پیمایش بی پایان عکسهای کوچک آمازون را در نظر بیاورید). ردیف‌ها و ستون‌های ثابت از محصولات با اندازه یکسان همه چیز را ساختارمند نگه می‌دارند، و باعث می‌شود مرور آنها راحت تر شود و برای طراحی ریسپانسیو به خوبی کار کند. اما برای برخی از برند‌ها، آزمایش هایی در مورد چیدمان‌های جدید انجام دادند و باعث می‌شود بیشتر و بیشتر فروشگاه‌های آنلاین از پهنای باند شبکه استفاده کنند.ثبت دامنه

کنار گذاشتن طرح شبکه ای یکسان (مربعی) چه فایده ای دارد؟ یک چیز، شما متمایز خواهید بود، زیرا این سبک طراحی هنوز در اقلیت است. اما این امر همچنین به برند شما احساس خسته کننده بودن نمی دهد و به آن مدرن بودن را می‌بخشد، که مخصوصاً برای صنایع شیک و جوان پسند بسیار مفید است.ثبت دامنه ارزان

اگر سایت خود را به درستی طراحی کرده باشید، می‌توانید به محصولات خاصی نیز توجه بیشتری داشته باشید، مانند برجسته کردن استراتژیک بهترین فروشندگان بدون اینکه صریحاً به آنها اشاره کنید.

اگرچه یک کلمه هشدار دهنده نیز در این بخش وجود دارد: این روند طراحی فروشگاه اینترنتی بهترین را برای برند‌هایی است که محدوده محصولات آنها نسبتاً محدود است. اگر محصولات زیادی را می‌فروشید، ممکن است این نوع نصب فضای زیادی را روی صفحه‌ها بگیرد و برای خریداران گیج کننده باشد.سرور لینوکس

صفحه فرود ترکیبی که همراه با صفحه محصول است

روندهای قدیمی‌ طراحی فروشگاه اینترنتی حول این ایده بودند که خریداران از صفحه اصلی سایت شروع کرده و سپس کالای مورد نظر خود را پیدا می‌کنند. در حالی که این مسئله هنوز برای برخی از خریداران صادق است، بسیاری از رویکردهای دیگر در چند سال اخیر بوجود آمده است که صفحه اصلی را به طور کامل دور می‌زند. هاست لینوکس

هاست لینوکس ارزانتبلیغات و پست‌های رسانه‌های اجتماعی اغلب خریداران را مستقیماً به صفحه محصول هدایت می‌کند، بنابراین بسیاری از بازدید کنندگان هرگز صفحه اصلی را نمی‌بینند. با توجه به این نکته، طراحان فروشگاه های اینترنتی، در حال حاضر عناصر بیشتری را که معمولاً در صفحات فرود مشاهده می‌شوند، به صفحات صفحه محصولات خود اضافه می‌کنند. نتیجه ترکیب کار نهایی، مانند فروشگاههای کوچک می باشد که بخشی در مرکز آن قرار دارد تا محصولی واحد یا دسته ای با ناوبری روشن داشته باشند که کاوش در بقیه سایت را آسان می‌کند.

آنچه می‌بینیم این است که صفحات محصول مستقل هستند و اغلب صفحات "فرود" برای دسته خاصی از محصولات استفاده می‌شوند. این نوع صفحات محصول به همه چیزهایی که مشتری باید در مورد فروشگاه اینترنتی شما بداند، به بازدید کنندگان آگاهی می‌دهد - و این یک تجربه بهتر، سریعتر و راحت تر برای خریداران است.

جعبه‌های تحویل که برند روی آنها ثبت شده است

یک قاعده مهم برای برندسازی این است که هرگز فرصتی را از دست نمی‌دهد. بیشتر شرکت‌ها از اهمیت برندسازی در بسته‌های محصول اطلاع دارند، اما برای فروشگاه‌های آنلاین و خدمات اشتراکی، یک صفحه خالی که اغلب از آن غافل می‌شود وجود دارد: خود جعبه حمل و نقل.

جعبه‌های حمل و نقل و تحویل سفارش چیزی بیش از تبلیغ برند شما انجام نمی‌دهند، آنها باعث می‌شوند مشتریان از تحویل محصول خریداری شده بیشتر هیجان زده شوند و وفاداری آنان را ترغیب می‌کند. این فرصتی برای تبلیغات ویژگی‌های خاص شما، وب سایت شما، رسانه‌های اجتماعی یا حتی فقط رنگ نام تجاری شما می باشد. برخی از شرکت‌ها حتی با استفاده از جعبه‌ها و بسته بندی‌هایی که دوستدار محیط زیست است، فاصله بیشتری با رقیبان خود ایجاد می‌کنند.

توضیحات مربوط به محصول شخصی و پرسش و پاسخ‌ها

مانند بسیاری از صنایع دیگر، روند طراحی فروشگاه اینترنتی سال 2020 به سمت شخصی سازی و رویکرد انسانی تری در جهت پرداختن به مشتریان متمایل است. در حالی که قالب های سفت و سخت "توضیحات تبلیغات صوری+ نقطه گلوله ای مشکی (•)" برای دهه‌ها سنگ بنای صفحات محصولات بوده است، امروز فروشگاه‌های آنلاین در جستجوی چیزی هستند که کمی ‌پویا تر باشد. سئوی سایت

شما می‌توانید با بخش‌هایی مانند توصیه‌های استفاده، توصیفات و یا حتی آزمون های توصیه محصولات، دیدگاه افراد بیشتری را به توضیحات محصول خود اضافه کنید. همه این راه‌های جدید و قانع کننده برای لیست ویژگی‌های محصول، پیشرفت بزرگی در شخصی سازی فروشگاه ه آنلاین خود می باشد.

پست‌های موجود در شبکه های اجتماعی که لینک خرید دارند

همانطور که در روند بازاریابی دیجیتال در سال 2020 ذکر کردیم، شبکه های اجتماعی فروش محصولات را مستقیماً از طریق پست‌ها آسان می‌کنند. قانون طلایی UX این است که مشتریان بتوانند کمترین کار ممکن را انجام دهند، بنابراین به آنها اجازه دهید انجام معاملات را بدون اینکه بخواهند سایت مورد علاقه خود یا شبکه های اجتماعی شان را ترک کنند، انجام دهند. یعنی ایجاد یک میانبر برای خرید بیشتر. سئوکار

سود فروش مستقیم در سیستم عامل‌هایی مانند اینستاگرام و اسنپ چت کاملاً واضح است: این رسانه‌های بصری کاملاً برای خرید آنلاین تنظیم شده‌اند. خود کانال‌های رسانه‌های اجتماعی نیز در حال تحقق این امر هستند، و آنها در حال اجرای ویژگی‌های جدیدتری برای اسکان فروشگاه‌های آنلاین می باشند.

پست‌های رسانه‌های اجتماعی قابل خریداری کاربران را تشویق می‌کنند که تبدیل به خریدار شوند.طراحی سایت فروشگاهی

روند رو به رشد دیگر، تبلیغ پست‌ها در وب سایت شما است. خرید از اینستاگرام در وب سایت. در حالی که پست‌های رسانه ای قابل خریداری باعث افزایش فروش بین دنبال کنندگان نیز می‌شوند، تبلیغات این پست‌ها در وب سایت شما همچنین مشتریان وفادار را ترغیب می‌کند تا شما را در رسانه‌های اجتماعی دنبال کنند.

چت بات‌های هوشمندانه AI

ربات‌های چت جدید نیستند. ما به روند تکامل باورنکردنی آنها در روند طراحی وب 2019 اشاره کردیم. پس چرا ما دوباره آنها را ذکر می‌کنیم؟ چونکه چت بابات‌های 2020 بسیار پیشرفته هستند، آنها تقریباً نسبت به نسل قبلی خود قابل تشخیص نیستند.تبلیغات کلیکی گوگل

طراحی سایتطراحی سایت شرکتی

تبلیغات گوگل
وقتی صحبت از تجارت الکترونیک می‌شود، این فناوری بود که قبلاً چت بات را عقب نگه داشته بود. هوش مصنوعی بسیار سخت تر از فیلم‌های علمی‌تخیلی است که به نظر شما می‌رسد. اما در سال 2020 و بعد از آن، چت بات‌ها قادر به انجام کارهایی هستند که برای آن در نظر گرفته شده‌اند- در این مورد، به خریداران انسان در تصمیم گیری‌های خرید کمک می‌کنند.

مزایای چت بات‌ها یکسان است: دستیاران فروش مجازی به صورت ارزان قیمت و به صورت 7*24 برای خرید آنلاین حاضر هستند و به راحتی ساز و کار خرید کمک می کنند. در صورت اثربخشی، چه چیزی جدید است. اگر نگران چت بات‌های سنگین یا ضد اجتماعی نگران کننده برای مشتریان خود هستید، آن روزها به پایان رسیده است. اکنون، حتی می‌توانید ، آنها را به پیام‌های رسانه‌های اجتماعی خود وصل کنید.

تصاویری تعاملی از محصولات

طراحی سایت املاک بصری تعاملی پیشرفته مانند واقعیت مجازی (VR)، واقعیت افزوده (AR) و تصویربرداری سه بعدی حتی از مشاغل کوچک و متوسط نیز در دسترس تر از همیشه هستند. دقیقاً مانند طراحی حرکت، این فناوری به خریداران کمک می‌کند تا درک بهتر در مورد محصول و انتظارات خود داشته باشند. تجربه بهتر خرید باعث فروش بیشتر و تکرار تجارت می‌شود.

این فن آوری برای لوازم جانبی مد مانند عینک آفتابی به خوبی کار می‌کند. اما تصویربرداری AR، VR و 3D می‌تواند با ارائه کنترل بیشتری در مورد گزینه‌های مشاهده، به خریداران کمک کند، به همین دلیل می توان از این امکان در طراحی فروشگاه اینترنتی به خوبی بهره برد.
طراحی پورتال سازمانی
هزینه طراحی سایتطراحی سایت هتل در اینجا کمی‌از فناوری جلوتر هستند، اما ما مطمئن هستیم که این روند در آینده به صورت نمایی و رو به رشد ادامه خواهد یافت. به زودی زمان آن فرا می‌رسد که تصاویر تعاملی یک هنجار جدید باشند، بنابراین بهترین کار این است که اکنون وقتی هنوز چشمگیر و آینده نگر به نظر می‌رسد، آن را پیاده سازی کنید. طراحی سایت رستوران


[ بازدید : 3 ]

طراحی سایت و اصول سئو مطرح شده در سال 2020

پنجشنبه 6 شهريور 1399
16:34
فرزانه

طراحی سایت و اصول سئو مطرح شده در سال 2020 هزینه طراحی سایت اکنون که وارد سال 2020 شده ایم، باید درباره روش‌های جدید طراحی سایت رستوران آگاهی داشته باشید. نه تنها روش‌های طراحی سایت، بلکه روش‌های جدید سئو نیز محبوب می شوند. احتمالاً به تعداد کمی از سایت ها می توانید فکر کنید که در زمینه رابط کاربری، کاربرپسند بوده و چیدمان جذاب آن توجهتان را جلب کرده باشد.

همین مسئله در مورد وب سایت‌های با تجربه کاربری نامناسب هم وجود دارد - آنها به شما می چسبند و حتی ممکن است شما را با احساسی منفی نسبت به برندتان رها کنند.
اجازه دهید روش‌های طراحی سایت را که ظاهری جذاب در سال 2020 دارند، بررسی کنیم.
طراحی پورتال سازمانی

طراحی سایت هتل

طراحی سایت املاک
انیمیشن‌های چرخان
واکنشی پویا برای صفحات هدف
پیمایش نامتعارف
طرح های دارای گرادیان
جستجوی صوتی به طور روزافزون رایج می شود.
مدت زمان ماندن در سایت CTR
محتوای با کیفیت

در این بخش قصد داریم تا هریک از آیتم های بالا را برای شما شرح دهیم تا هنگام طراحی سایت خود به آنها توجه کنید:

انیمیشن‌های چرخان

آیا هنگام مشاهده سایت ها با انیمیشن چرخان روبرو شده‌اید؟ مطمئناً با این روش‌ها مواجه شده‌اید. این روش‌ها به این دلیل کاربران را مشتاق می‌کنند، با هر بار که صفحه اصلی خود را رفرش می کنید با یک ویدیوی جدید و خلاقانه مواجه شوید.

در حقیقت، هر بار که کاربران از وب سایت شما بازدید می‌کنند شگفتی های جالبی مانند این باعث می شود تجربه‌ای بی نظیر در وب سایت شما داشته باشند. فراموش نکنید که این روش را در طراحی سایت خود بگنجانید. سئوکار خوب

واکنشی پویا برای صفحات هدف

یکی دیگر از روش‌های طراحی سایت vape در قانون 2020 ، استفاده از صفحات واکنشی پویا است. نگه داشتن کاربران در صفحات سایت ساده و استاتیک غیرممکن است.

افزودن روش طراحی واکنشی از قبیل انیمیشن وب و عناصر تعاملی به یک صفحه هدف، آن را جالب تر کرده و کاربران را به مدت طولانی تری در این صفحه نگه می دارد.

این عناصر تعاملی و متحرک صفحه، طراحی سایت فروشگاهی نمونه‌های بسیار خوبی از روش طراحی UX هستند که در واقع صفحات خسته کننده را پویاتر می‌کنند.

پیمایش نامتعارف

ممکن است متوجه شده باشید که وب سایت‌ها از تکنیک‌های مختلف پیمایش (اسکرول) برای تجربه کاربری منحصر به فرد استفاده می‌کنند. البته تجربه پیمایش عادی، اسکرول عمودی است. امروزه، اسکرول افقی نیز از نظر طراحان سایت ها دور نمانده و می تواند به عنوان یک طرح UX جدید که به روشی خوب تغییر ایجاد می‌کند، توجه کاربر را به خود جلب می کند و در عین حال ساده و کاربردی است.

برخی وب سایت ها برای افزایش تجربه کاربری، از عکاسی با کیفیت بالای محصول، تصاویر زیبا و تایپوگرافی متحرک استفاده می کنند.طراحی سایت شرکتی

در طول سال 2020 ، طراحی سایت‌های بیشتری را با استفاده از اشکال مختلف پیمایش نامتعارف مشاهده می‌کنید.

طرح های دارای گرادیانتبلیغات کلیکی گوگل

هنگامی که در سال 2016 اینستاگرام دوباره به بازار عرضه شد، متوجه آرم جدید گرادیان شده اید؟ در آن زمان این آرم با سبک رایج متفاوت بود، اما تصمیم آنها برای نوسازی گرادیان به طور کلی بر طراحی تأثیر گذاشت.

امروزه هنگام جستجوی ایده‌های جدید طراحی سایت صنعتی ، گرادیان در بین سازندگان محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

دقیقاً مانند طراحی وب سایت جذاب، روش سئو نیز در سال 2020 نیز شاهد چیز جدیدی خواهد بود.

جستجوی صوتی به طور روزافزون رایج می شود.طراحی سایت
سئوی سایت
تبلیغات گوگل

طراحی سایت پزشکی

در سناریوی فعلی بازاریابی دیجیتال، دانستن چگونگی ارتقاء وب سایتتان برای جستجوی صوتی، باعث می شود که ترافیک اصلی را پیش ببرد، اگر جستجوهای محاوره‌ای را در پویش سئو یاد بگیرید و استفاده کنید.

جستجوهای صوتی تأثیر قدرتمندی در سئو شما دارند، مهم است که به جای ارتقای پرس و جوهای جستجو، بهترین سؤالات را از طریق صدا بپرسید.

طبق تحقیقات، بیش از 50٪ از جستجوهای آنلاین صوتی شروع می شوند. به همین دلیل مهم است که SEO و راه حل های بازاریابی را در مورد این روش تغییر دهید.

مدت زمان ماندن در سایت و CTR به اجزای قدرتمندی تبدیل می شود.ثبت دامنه ارزان

هرچه بیشتر و بیشتر مردم با یک اتصال سریع اینترنت احساس خوبی خواهند داشت و به اطلاعات بیشتری با نوک انگشتان 7/24 خود دسترسی دارند، وب سایت و ایمیل CTR و زمان اقامت وب سایت نیز به بخشی مهم از کمپین سئو شما تبدیل می‌شوند.

هر دو این عناصر مهم هستند زیرا نگرش مفیدی را در مورد رضایت بازدیدکنندگان از وب سایت شما ارائه می دهند. همچنین، با دانستن اینکه مشتری احتمالی چه مدت در وب سایت می‌ماند و قبل از کلیک بر روی صفحه، آن را پیمایش می‌کند، به شما می گوید مخاطب هدف شما چقدر به محتوای وب سایتتان علاقه دارد.

محتوای با کیفیت، حاکم بر بازار است

اگر می خواهید موقعیت خوبی در بازار سئو داشته باشید،هاست لینوکس باید در ارتقاء کیفیت محتوای خود واقعاً ثابت قدم باشید. فقط به محتوا که به عنوان مهمترین ابزاردر طراحی سایت شما، سئو را تقویت می‌کند، فکر کنید.

به زبان ساده باید درک کنید که محتوا به حل مشکلات هاست لینوکس ارزان مخاطبانتان کمک می‌کند. کیفیت محتوای کیفی راهی طولانی را طی می‌کند و در سال 2020 نیز شاهد برخی وب سایتهای دوستدار سئو با محتوای غنی برای تجارت خواهیم بود.
در یادداشت پایانی

هم سئو و هم طراحی سایت نقش مهمی در محبوبیت کسب و کار در بین مشتریان ایفا می کنند. در حالی که سئو به وب سایت شما کمک می کند تا رتبه شما را درموتور جستجوی بالا ببرد، طراحی بسیار خوب وب سایت مخاطبان شما را علاقه مند به مرور آن و خرید محصولات می‌کند.سرور لینوکس
ثبت دامنه


[ بازدید : 1 ]

نقش سئو در فرآیند طراحی سایت شما

پنجشنبه 6 شهريور 1399
16:32
فرزانه


نقش سئو در فرآیند طراحی سایت شما طراحی لوگو
طراحی سایت ارزان

کلمه "SEO" سئو دارای وزن و مفهوم زیادی در طراحی سایت آژانس مسافرتی ها است. ما می‌دانیم که موفقیت یک وب سایت چقدر مهم است و با این وجود، اغلب به یکی از مواردی تبدیل می‌شود که تا پایان یک پروژه طراحی وب برای مقابله با آن باید کار کرد و اثرات آن باقی می‌ماند. یا بدتر اینکه، روی صفحه‌ای اثر می گذارد که به احتمال زیاد قادر به انجام تمام کارهایی نیست که باید انجام شود. SEO باید یک کار تیمی‌ باشد.

و این چیزی است که پست امروز همه چیز در مورد آن را بیان می کند.
همه افرادی که معرفی می کنیم در طراحی سایت کلینیک نقش دارند:

طراحان، رابط‌های زیبا و تعاملی ایجاد می‌کنند.
نويسندگان پیام‌هایی را ایجاد می‌کنند که بازدیدکنندگان را به آن متوجه کرده و به سایت دعوت می‌کنند.
توسعه دهندگان نیز همه این‌ها را با کد همراه می‌کنند
اما یک قطعه از پازل وجود دارد که نمی‌تواند فقط در دست یک نفر باشد و آن سئو است.

اگر در حال طراحی سایت آموزشگاه برای مشتری‌هایتان هستید و در پایان انتظار نتایج چشمگیر دارید (یعنی نرخ تغییر بالا)، سئو باید بخشی از کارهای روزمره شما باشد. شما فقط نمی‌توانید آن را در دست نویسنده یا سئو کننده اختصاصی بگذارید و فرض کنید که این کارتان به اندازه مورد نیاز کافی می‌باشد.

گوگل یک مافوق بر اساس ساختار تقاضا می باشد و اگر ما می‌خواهیم وب سایت‌هایمان به صدر جستجو برسند، باید آن را دریابید. و این بدان معناست که باید از یک رویکرد کاملاً چرخشی برای سئو در طول چرخه فرآیند طراحی طراحی سایت و توسعه وب سایت استفاده کرد.

اگر قبلاً به این موضوع توجه نکرده اید یا می‌خواهید مطمئن شوید طراحی سایت خبری که تمام پایه‌های آنچه را که اکنون انجام می‌دهید، پوشش داده اید، این پست برای شماست. من قصد دارم این موضوع را ببینم که چه موقع و چگونه سئو نیاز به وارد کردن تصویر در گردش کار شما دارد.
سئو به کجای فرآیند طراحی سایت شما وابسته است؟

سئو چیزی است که از مرحله پیش بینی تا اتمام راه اندازی، همیشه باید در مورد آن فکر کنید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید.
سئو در طول مرحله طرح پیشنهادی اولیه در طراحی سایت

وقتی با چشم اندازی مناسب در مورد آنچه به شما کمک می‌کند، صحبت می‌کنید، طراحی سایت شرکتی آنها می‌توانند به خود وب سایت متمرکز شوند. مثلا "من به یک وب سایت نیاز دارم تا بتوانم محصولات خود را بصورت آنلاین بفروشم یا حضور خودم را رشد دهم و مشتری‌های جدیدی بدست آورم."

اما این واقعاً همان چیزی نیست که آنها می‌خواهند. آنچه آنها می‌خواهند یک وب سایت داشته باشند تا به شغل شان کمک کند و در گوگل بازدید کننده پیدا کند، سئوی سایت که چیزی پیچیده تر از آن چیزی است که نیاز دارند تا اینکه فقط چند نسخه و طرح را برایشان جمع آوری کنید.

شما می‌دانید اگر وب سایتی سئوکار خوب برای ارائه خدماتی که مشتری به آن احتیاج دارد، طراحی شده است، باید برای جستجو نیز همانگونه بهینه شود. به همین دلیل، می‌تواند مواردی مانند هزینه، جدول زمانی و جریان فرآیند را تحت تأثیر قرار دهد. هنگام تهیه پیشنهاد، تمام این جزئیات باید در انتهای قرارداد شما مشخص شود.

در واقع به مشتری‌های خود چه می‌گویید؟ اینجاست که همه چیز مشکل می‌شود.

شما باید به سادگی سئو را با چشم انداز خود هنگام قبول درخواست طراحی سایت برای مشتریان خود قابل درک کنید
طراحی سایت
تبلیغات گوگل


انتظارات مناسب را تعیین کنید
آنچه را که قصد دارید از نظر دامنه و هزینه به آنها پیشنهاد دهید، توجیه کنید. تنها مشکل این است که برخی از مشتریان ممکن است اصطلاح "سئو" را بدانند، اما آنها واقعاً نمی‌دانند که این امر چیست.

مکالمه زیر بخشی از صحبت های طراح سایت و مشتری است که می‌تواند به سرعت به مواردی از این دست بپردازد:

طراح سایت: جزئیات طراحی خود را توضیح می‌دهید و ذکر می‌کنید که سئو بخشی از آن است.تبلیغات کلیکی گوگل
مشتری: " من یک لیست از 20 کلمه کلیدی را که می‌خواهم در هر صفحه وجود داشته باشد، تهیه کرده‌ام. "
طراح سایت: "خوب، این کار واقعاً بهینه سازی برای موتورهای جستجو نیست. اگر می‌خواهید وب سایت شما خوب عمل کند، باید به مواردی مانند حافظه پنهان، امنیت و طراحی برای تلفن همراه نیز توجه کنید. "
مشتری: "درباره چی صحبت می‌کنید؟ پول؟ این چیه دیگه؟ من فکر کردم گفتید سئو می‌کنید. من می‌خواهم برای این 20 کلمه کلیدی رتبه بندی داشته باشم."طراحی سایت پزشکی

نتیجه گیری طراحی سایت فروشگاهی

این وظیفه شماست که نتایج مورد نیاز مشتریان را بدست آورید، نه اینکه سعی کنید تکنیک‌های نحوه انجام این کار را برای آنها توضیح دهید.طراحی سایت صنعتی به همین دلیل آنها به شما پول پرداخت می‌کنند که این کار را انجام دهید، بنابراین، چیزی است که من برای شما و بحث‌های اولیه با مشتریان توصیه می‌کنم این است که:

ابتدا به وب سایت خود اجازه دهید که خودش تمام صحبت‌های درباره سئو را انجام دهد.


[ بازدید : 2 ]

مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی و پاسخ مثبت کاربران به خرید آنلاین

پنجشنبه 6 شهريور 1399
16:30
فرزانه

مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی و پاسخ مثبت کاربران به خرید آنلاین


اینترنت می تواند منبع خوبی برای خریدارانی باشد ثبت دامنه
که به دنبال گسترش گزینه های خرید خود هستند و همچنین راهی عالی برای پس انداز کردن است. صاحبان فروشگاه های آنلاین با طراحی فروشگاه اینترنتی نه تنها با سایر فروشگاه های آنلاین بلکه با فروشگاه های فیزیکی نیز به رقابت پرداخته اند.

فروشگاه های آنلاین که دارای مقایسه قیمت می باشند از جمله فروشگاه هایی هستند که شکار معامله را برای کاربران آسان تر می کنند و کاربران با ارسال نظرات و تجربیات خرید خود، به هدایت خریداران به فروشگاه های اینترنتی با بهترین اعتبار کمک می کنند.
مزایای خرید آنلاین و طراحی سایت


مزیت های فروش شامل طراحی سایت فروشگاهی است که هیچ هزینه حمل و نقلی ندارند. حتی برخی از فروشگاه های آنلاین مالیات فروش را از کاربران خود دریافت نمی کنند که می تواند پس انداز قابل توجهی را برای آن دسته از خریدارانی باشد که عمدتا بصورت آنلاین خرید می کنند. در طراحی فروشگاه اینترنتی می تواند مزیت رقابتی بالایی را برای فروشگاه های آنلاین ایجاد کند.
سایر مزایای طراحی سایت شرکتی شامل موارد زیر است:

فروشگاه های آنلاین همیشه در دسترس هستند و تقریباً هرگز بسته نمی شوند.
خریداران می توانند در هر شرایطی به خرید بپردازند
خریداران آنلاین در مصرف سوخت صرفه جویی می کنند.
هیچ زحمتی برای خروج از پارکینیگ و در نهایت دغدغه ای برای جا پارک هنگام خرید ندارد.
در خرید آنلاین هیچ خبری از ترافیک و شلوغی جمعیت نیست و خریداران فروشگاه اینترنتی هیچ گاه در صف های طولانی منتظر نمی مانند
طراحی فروشگاه های اینترنتی اکثرا این امکان را به کاربران می دهند تبلیغات گوگل تا تجربه خرید و نظر خود را برای مشاهده دیگر خریداران ثبت نمایند
گزینه های بیشتری برای مقایسه و خرید محصول مورد نظر وجود دارد
برخی از فروشگاه های اینترنتی حتی به فروش کلای اقساطی اقدام نمودند که این خود نیز از دیگر مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی و خرید آنلاین می باشد
طراحی سایت

سایر جوانب و منافع خرید آنلاین

نمایندگان فروش می توانند بصورت آنلاین آموزش های فشرده تری در جهت دانش فنی محصول خود کسب کنند و انعطاف پذیری بیشتری در تصمیم گیری هایی مانند استفاده از کوپن، مشاهده قیمت رقبا و تسریع در حمل و نقل بدون هزینه اضافی برای کاربران، داشته باشند. تبلیغات کلیکی گوگل

بسیاری از طراحی سایت پزشکی به دلیل کاهش هزینه ها که برای فروشگاه فیزیکی نیاز است، محصولات را با قیمت های بسیار پایین می فروشند.
سخن پایانی

خریداران با یادگیری سیاست های فروشگاه های آنلاین و فروشگاه های محلی قبل از خرید، براحتی می توانند در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنند. گاهی هزینه های پنهانی مانند بازپرداخت هزینه در برخی فروشگاه های آنلاین و محلی وجود دارد.

از مهم ترین مزیت طراحی فروشگاه اینترنتی می توان به پایین بودن هزینه راه اندازی اشاره داشت که این هزینه راه اندازی مجدد ممکن است برای فروشگاه های فیزیکی بیش از آنچه تصور می کنند، سئوکار خوب باشد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی می توان براحتی بخشی را به فروشگاه آنلاین اضافه کرد بدون اینکه نیاز باشد فروشگاه تعطیل شود یا از ارائه محصول به کاربران خودداری شود. این امر خود باعث حفظ مشتریان و تبدیل آنها به مشتریان وفادار می گردد.

طراحی فروشگاه اینترنتی این امکان را به کاربران می دهد طراحی سایت صنعتی تا قبل از خرید سیاست بازگت کالا را مطالعه نمایند تا اگر نسبت به خریدی که انجام می دهد از عدم اطمینان برخوردار باشد، براحتی بتواند کالا را عودت دهد یا نسبت به خرید محصول تصمیم نهایی خود را بگیرد. البته با خواندن خط مشی فروشگاه آنلاین پاسخ روشن و شفافی در مورد کلیه هزینه ها و ضمانت نامه ها به خریداران ارائه می شود.
سئوی سایت


[ بازدید : 1 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ناگفته های من است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات